Kameralny

Ośrodek Wypoczynkowy "KAMERALNY"

ul. Wczasowa 2, 89-606 Charzykowy k/ Chojnic, tel. 52-39-50-000, 600-64-33-22

W ośrodku dostępny dla wczasowiczów bezprzewodowy internet.

Ośrodek położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Charzykowskiego. Dysponuje 5 osobowymi domkami z doskonale wyposażonymi kuchniami, oraz 2-3 osobowymi pokojami. Każdy pokój posiada łazienkę, telewizor, lodówkę, oraz balkon z widokiem na jezioro. Na terenie ośrodka znajduje się pomost wędkarski, oraz wypożyczalnia sprzętu wodnego ( kajaki, rowery wodne, łodzie wędkarskie, żaglówki ). W odległości 10min. jazdy samochodem znajduje się kryty Park Wodny.

Opis miejsc noclegowych:
Pokoje w pawilonie 2-3 osobowe (łazienka, lodówka, balkon, telewizor, meble ogrodowe,czajnik elektryczny).
Pokój w pawilonie z aneksem kuchennym 2-3 osobowy (aneks kuch., łazienka, lodówka, kuchenka, czajnik elektryczny, telewizor, meble ogrodowe).
Pokoje w pawilonie 3-4 osobowe (łazienka, lodówka, balkon, telewizor, meble ogrodowe,czajnik elektryczny).
Domki 5 osobowe (2 pokoje, w pełni wyposażona kuchnia, łazienka, telewizor, grzejnik elektryczny, taras,meble ogrodowe).

Charzykowy k/Chojnic
to niewielka miejscowość letniskowa położona na skraju Parku Narodowego Bory Tucholskie , nad rozległym jeziorem Charzykowskim. Miejscowość jest znanym w całym kraju ośrodkiem sportów żeglarskich. Olbrzymie jezioro Charzykowskie stwarza wspaniałe warunki do uprawiania sportów wodnych, a plaże znakomicie nadają się do kąpieli słonecznych. Liczne bary, restauracje, dyskoteki, kino letnie i amfiteatr sprawiają, że nawet wieczorem nie sposób się tutaj nudzić. Dodatkowo w sezonie letnim włodarze gminy zapraszają na szereg imprez plenerowych, zarówno sportowych jak i kulturalnych.